Telpas svinībām, semināriem

Aicinām pavadīt jaukus un neaizmirstamus mirkļus īstā lauku vidē.

Viesu nama „Vētras” kamīnzāle – 130m2 , priekštelpa (ar atpūtas krēsliem un kur novietot virsdrēbes) – 18m2. Piemērota svinībām vai semināriem ~70 cilvēkiem, arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Semināriem varam piedāvāt nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, Wi-Fi, kā arī uzklāt galdu kafijas pauzēm, pagatavot maltīti.

Kamīnzāle 100EUR vienam vakaram.

 

Pirts ar lapeni. Augļu dārzā iekārota ērta atpūtas vieta nelielai kompānijai 10-20 cilvēkiem  ar mucveida pirtiņu, lapeni. Tā ir kurināma ar malku, tur ir duša, galdiņš ar soliem. Jaukā laikā var izmantot lapeni. Dārza lepnums ir latviešu kalējmeistara darināts dārza grils zupas vārīšanai un uzkodu cepšanai.

Cena 50EUR/stundā

Nakšņošana

Nekur tik labi nenāk miegs, kā laukos!

Ērtas un mājīgas istabiņas ar dušu, tualeti. Pieejams arī Wi-Fi, kino. Nepieciešamības gadījumā istabiņā var ievienot arī papildus gultas vietu. Kopumā  ar visām papildvietām varam izguldīt ap 30 cilvākus.

Istabiņas Skaits Ērtībai Cena
Divvietīga 3 Duša, tualete, Wi-Fi 15 EUR/pers. (ar brokastīm)
Septiņvietīga 2 Duša, tualete, Wi-Fi 15 EUR/pers. (ar brokastīm)
Mājiņa ar pirti 8 Duša, tualete, Wi-Fi 150 EUR/visa māja

Ēdināšana

Maltīte „Vētru” gaumē

Varam pagatavot vieglas uzkodas vai īstā Latviešu garā īstu mājās gatavota maltīti. Lielajā ugunskura katlā gatavota zupa ar mājās ceptu ķirbju sēklu maizi, sātīgs otrais ēdiens ar Anniņas salātiem vai svaigiem dārzeņiem ar ķiploku mērci. Saimniece, pēc jūsu izvēles, jums pagatavos Dundagas krēmu vai uzceps gardās ābolu pankūciņas. Iespējams nobaudīt mājās gatavotu vīnu un citus gardumus.

2-50EUR/pers. atkarībā no izvēlētajiem ēdieniem